תגובות המתנדבים

שרה שוורד:

אני אהבתי להתנדב בעזרת אבות, האווירה שם ממש חמה וביתית. בנוסף, זה היה ממש מדהים מבחינתי לקחת חלק בפרויקט העוזר לקשישים. פרויקט זה עוזר כבר דורות לקשישים וזה נפלא בעיניי להיות שותפה בעזרה.

 

תלמידת תומר דבורה

שושנה בובטין:

אני כל כך שמחה שהחלטתי לעשות חסד בעזרת אבות. העבודה פה הייתה כל כך מתגמלת. הכרתי הרבה חברים ושיתפנו כל כך הרבה סיפורים. אני מאד גאה להיות חלק ממשפחה יפה זו.

 

תלמידת תומר דבורה

אלישבע סטרנגלס:

ההתנדבות בעזרת אבות הייתה הזדמנות ממש מדהימה! לקחתי חלק בעזרה לקהילת הקשישים וזה מאד מתגמל. תודה עזרת אבות על כל מה שאתם עושים. ותודה על שאתם נותנים לנו את העונג לעבוד פה.

 

תלמידת תומר דבורה

ממש נהנינו מהפריווילגיה שניתנה לנו לבוא לעזרת אבות בזמננו החופשי! כל שבוע ציפינו לבוא לעזור. החוויה שחווינו בעזרת אבות הייתה עם הרבה משמעות לתת חזרה לקהילה. לבוא לפה לימד אותנו שהדברים הקטנים עושים הבדל גדול. תודה על שכל פעם נתתם לנו הרגשה מזמינה ונעימה.

 

מליסה חיגר ומרים בריק

תלמידות שלעבים לנשים

אנו ממש נהנינו כשבאנו להתנדב בעזרת אבות. הצוות היה כל זמן חם, מזמין, אדיב ויעיל. ממש הרגשנו שאנו עושים שינוי ומחזירים לקהילה. ההתנדבות בעזרת אבות הייתה שיא השבוע שלנו, תמיד חיכינו לבוא להתנדב. תודה רבה שהענקתם לנו את ההזדמנות המדהימה הזו.

 

מרים בואים, טובה ווידר, נעמי אייזנר

תלמידות שלעבים לנשים

החוויה שלנו בעזרת אבות הייתה ממש חוויה משנת חיים. כשנרשמנו להתנדב פה, לא ידענו ממש למה לצפות. אך אחרי החודשים שבילינו פה ממש הרגשנו את השינוי שעשינו. הידיעה שהשפענו על חייהם של אחרים, השפיעה על חיינו אנו. זו הייתה ממש פריווילגיה לבוא לכאן מידי שבוע ואנו מודות כם על הזדמנות זו.

 

רבקה כץ ועליזה פולוק

תלמידות שלעבים לנשים

02-5829984

info@ezratavot.org

02-5829984

info@ezratavot.org