במשך שנים אנו נשענים על מתנדבינו היקרים והנאמנים החוזרים אלינו בהתרגשות. במהלך השנים צעירים ומבוגרים הינם חלק מהמשפחה ונהנים לבוא.

אנו בעזרת אבות, רוצים לעודד את המודעות לתרבות של נתינה לזולת, חסד ואיכפתיות.

דלתנו תמיד פתוחה למתנדבים ואנו שמחים להיות הגורם המתווך למעשים טובים.

 

כדי לתפעל את הפרויקטים הנחוצים שלנו 'ארוחות על גלגלים' ו'חבילות מזון' אנו

נעזרים במתנדבים לצורך שטיפה, חיתוך וקילוף ירקות, המועברים לטבח שלנו ועם ירקות אלו הוא מבשל את הארוחות החמות שאותן אנו מחלקים. לאחר שהכל מבושל, המתנדבים מצטיידים בסינר וכפפות ואורזים את הארוחות אחת לאחת, במגשים, מדביקים את התויות עם שמות האנשים ותאור המנה (צמחוני \ דג \ עוף וכדומה).

 

לפרויקט של חבילות המזון, המתנדבים אורזים בשקיות את מוצרי היסוד ומאכלים נוספים שאנו מחלקים.

 

אם ברצנוכם לקחת חלק להנות מחוויה יוצא דופן ולהצטרף לעשרות המתנדבים במשפחת עזרת אבות, מלאו את טופס הרשמה למתנדבים ונחזור אליכם בהקדם.

שם פרטי ומשפחה:

*שדה חובה

תודה רבה! הטופס נשלח בהצלחה.

 

 

תזכו למצוות, ושתמיד תוכלו להיות מצד הנותנים.

טלפון:

*שדה חובה

דוא"ל:

אני רוצה להתנדב ב:

טופס הרשמה למתנדבים

מילים לא יוכלו לתאר את ההערכה והכרת הטוב שיש לעזרת אבות למסירות, התחייבות והעבודה הקשה של כל אחד מהמתנדבים והמתנדבות שלנו לאורך השנים.

קהל המתנדבים שלנו רחב ומגוון. יש לנו מתנדבים מכל גיל, מרקעים שונים ומאורח חיים שונה. חלקם גרים בירושלים וחלקם מגיעים מערים שונות כגון בית שמש ואלעד. חלקם אף רק סיימו את תהליך העלייה שלהם. יש מתנדבים שהם סטודנטים וחלקם הלוקחים מזמן החופשה שלהם בארץ.

 

אנו רוצים להודות למוסדות שלעבים, תומר דבורה, מדרשת אשל ומכללת MMY, אשר שולחים לנו בהתמדה את תלמידיהם הנפלאים להתנדב בעזרת אבות.

 

 

אנו מקדישים פינה חמה למתנדבים היקרים שלנו ולארגונים המספקים לנו מתנדבים.

תגובות
English
Ezrat Avot